HurtowniaBigLove - Turecki producent i dystrybutor Odzieży damskiej Plus Size.

Informacje o sklepie

Posiadamy  kilkuletnie doświadczenie w działalności jako hurtownia ubrań tureckich, prowadząc sklep online zapewniamy naszym klientom dostęp do najwyższej jakości odzieży damskiej. Przez ostatnie lata  dokładnie poznawaliśmy rynek, dzięki czemu uruchamiając hurt tureckiej odzieży damskiej możemy Państwu zaoferować produkty odpowiadające panującym trendom, fasonom oraz w atrakcyjnej kolorystyce.

Działając jako nowoczesna  hurtownia odzieży online, proponujemy szeroki wybór ubrań , które z całą pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientkom. Jako producent dokładamy wszelkich starań, aby oferowana przez nas odzież hurt odznaczała się wysoką jakością i doskonałym wykończeniem. To co posiadamy w naszym asortymencie to przede wszystkim damska moda Plus Size, czyli sukienki, spódnice, bluzki, narzutki, spodnie oraz wiele innych ubrań, dostępnych w szerokiej gamie rozmiarów.

Prowadzimy sprzedaż za pośrednictwem sieci, nastawioną na profesjonalną obsługę klientów oraz automatyzację zamówień. Jako internetowa hurtownia odzieży damskiej i dziecięcej, zamówione towary wysyłamy maksymalnie w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania wpłaty lub zamówienia paczki za pobraniem. Klienci, którzy wybiorą nasz sklep online hurtowo oferujący ubrania, mogą również zdecydować się na opcję odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy, po wcześniejszym dokonaniu płatności na rachunek bankowy: PKO BANK POLSKI SA  60102034370000110202410926

Hurtownia odzieży Plus Size BIGLOVE to szeroki asortyment produktów i indywidualne podejście do każdego klienta. Jako doświadczony producent odzieży damskiej dokładamy wszelkich starań, aby zakupy u nas były przyjemne, komfortowe i w pełni satysfakcjonujące.

Dane naszej firmy:
NIP: 7312071060
REGON: 388331489

BIGLOVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ul Krótka 2  95-030  Rzgów

 
PKO BANK POLSKI SA  60102034370000110202410926 dla wpłat w PLN

Polecane produkty

big_love_logo_www
CloseNAPISZ DO NAS:
message
sms
whatsapp
phone
viber